EN . .

Novinky ve fondu knihovny


Každý měsíc si můžete vybrat z nabídky nových knih, které jsme pro vás do knihovny pořídili. Pokud chcete vědět, jaké knihy pro vás nakoupila daná pobočka, stačí si ji vybrat ze seznamu knihoven v levém menu. Dokumenty si můžete vybírat také podle typu (knihy, CD, audioknihy, DVD, hry, atd.)

V případě, že chcete být pravidelně informováni o nových titulech vašeho oboru, využijte služby SDI

Pokud nám chcete doporučit dokument pro doplnění fondu knihovny, využijte formulář pro zaslání Vašeho návrhu.


Seznam novinek ve fondu: druh dokumentu Hry za měsíc září 2020.

(Celkem 9 titulů)
Kouzelné hodiny : interaktivní mluvící hodiny (odkaz v elektronickém katalogu)

Kouzelné hodiny : interaktivní mluvící hodiny

Naučte děti poznávat čas pomocí zábavných Kouzelných hodin z edice Kouzelné čtení. Děti budou mít možnost porovnat si zobrazení času na klasických hodinách s ručičkami se zobrazením na hodinách digitálních. Zábavné kvízy jim pomohou si ověřit, zda se hodiny naučily správně. Čeká na ně také pohádka o království, v němž je čas určován hodinami, které se urodily v koruně kouzelného hodinovníku. Kouzelné hodiny obsahují přes 100 zvukových stop.

 
Lesní škol(k)a : karty (odkaz v elektronickém katalogu)

Lesní škol(k)a : karty

Lesní škol(k)a karty - 48 zábavných aktivit pod širým nebem: Ať už jste rodiče, děti, vychovatelé, učitelé, nebo průvodci v lesní školce či škole, s tímto balíčkem karet s popisem aktivit pod širým nebem si užijete zábavu na 48 způsobů: hry, rukodělné činnosti a dovednostní úkoly, při nichž se nasmějete i mnohé naučíte. Hlavní slovo přitom mají děti, které si dobrodružství samy vybírají a organizují. Dejte si balíček karet do kapsy a vyrazte do divočiny za každého počasí! Děti si samy vyberou, čemu se chtějí věnovat, a každé téma se pro ně stane inspirací k lesnímu dobrodružství. Vybijte energii při akčních ... více

 
Mémo = pexeso : [zvířátka] (odkaz v elektronickém katalogu)

Mémo = pexeso : [zvířátka]

Pexeso (původní název: Mémo animaux) pro kluky i pro holky od 3 let. 32 kulatých žetonků se zvířátky je uloženo v pevné kartonové krabici. Úkolem dětí je během hry najít co nejvíce dvojic zvířat. Rozměry žetonů jsou 7,8 x 7,8 cm.

 
Minnie : find the pair box : [pexeso na cesty] (odkaz v elektronickém katalogu)

Minnie : find the pair box : [pexeso na cesty]

Pexeso je zabalené v praktické, snadno uzavíratelné a díky provázku i přenositelné krabičce. Obsahuje 64 kartiček v oblíbených motivech.

 
Povím Ti to : hry pro předškoláky (odkaz v elektronickém katalogu)

Povím Ti to : hry pro předškoláky

Interaktivní edukativní soubor her inspirovaný ověřenou vzdělávací metodou Montessori, která rozvíjí slovní zásobu a komunikaci, procvičuje paměť, postřeh, soustředění, logické myšlení, představivost i orientaci v čase.

 
Schneck di-wupp! = [Šnečí závody!] (odkaz v elektronickém katalogu)

Schneck di-wupp! = [Šnečí závody!]

Zábavná a snadno pochopitelná hra pro 2 až 4 hráče od 5 let. Napínavý šnečí závod pobaví celou rodinu. Šest barevných šneků je připraveno na startu. Závod o první místo může začít. Na značky, připravit, teď! Ale co se stalo? Jeden šnek se plouží za svými konkurenty. Druhý šnek využije situace a proklouzne kolem nich, aby se ujal vedení. Vítězí hráč, který se dostanese svými šneky na stupně vítězů a získá nejvíce bodů. Délka jedné hry je cca 15 minut. Obsah hry: 1 herní deska, 1 plechová krabice, 1 stupeň vítězů, 6 šneků + magnetické folie, 12 závodních karet, 2 hrací kostky.

 
Sofia the first find the pair box : [pexeso na cesty] (odkaz v elektronickém katalogu)

Sofia the first find the pair box : [pexeso na cesty]

Pexeso je zabalené v praktické, snadno uzavíratelné a díky provázku i přenositelné krabičce. Obsahuje 64 kartiček v oblíbených motivech.

 
Uno : karetní hra (odkaz v elektronickém katalogu)

Uno : karetní hra

Karetní hra skládající se ze 108 karet ve 4 různých barvách a akčních karet. Cílem hry je co nejrychleji se zbavit karet v každém kole a získat body za karty, které zůstaly v rukou ostatních hráčů. Prvním hráčem, který získal 500 bodů, je vítěz. Po ukázání předposlední karty musí hráč zakřičet UNO, tj. Jednu. Pokud nekřičí a je chycen, vezme si více karet.

 
Vymyslím to : hry pro předškoláky (odkaz v elektronickém katalogu)

Vymyslím to : hry pro předškoláky

Soubor jednoduchých her zaručí dětem skvělou zábavu. Pomáhá dětem procvičovat paměť, pozornost, koncentraci, logické myšlení, počítání a hledání souvislostí. A to vše zábavnou a veselou formou.

 


 

Doporučujeme z našeho fondu

Zobrazit v katalogu.  
 
Půjčte si elektronické verze nejnovějších českých titulů. Nabízíme více než 12278 titulů. Zobrazit v katalogu.  
 
Půjčte si domů Vaše oblíbené hudební tituly. Nabízíme více než 13883 titulů. Zobrazit v katalogu.  
 
Půjčte si Váš oblíbený film. Nabízíme více než 2830 titulů. Zobrazit v katalogu.  
 
Navštivte oddělení periodik na Lidické 1. Můžete si přečíst přes 19845 titulů. Zobrazit v katalogu.  
 
Digitální archiv periodik, monografií, map ... obsahuje přes 59222 titulů. Zobrazit digitální archiv.  
 
Zahrajte si doma společenské hry - půjčíme Vám je. Nabízíme více než 818 her. Zobrazit v katalogu.