EN . .

Online katalog

Elektronický katalog Jihočeské vědecké knihovny na adrese https://katalog.cbvk.cz umožňuje jednoduše čtenářům objednávat a rezervovat dokumenty, sledovat a prodlužovat své výpůjčky a také například přistupovat k některým online databázím přímo z domova (po přihlášení).

Katalog je přístupný i přes mobilní zařízení - tablet, chytrý telefon - k přepnutí ze základní počítačové verze katalogu do mobilní verze dojde automaticky při otevření adresy katalogu.

Katalog obsahuje podstatnou část fondu knihovny (více jak 1 milión dokumentů). Nezpracované jsou pouze tyto kategorie a roky: knihy naučné do roku 1960, beletrie - do roku 1972, hudebniny do roku 2000, zvukové dokumenty do roku 2002, články do roku 1993. Starší dokumenty jsou zpracovávány retrospektivně.

Katalog zahrnuje knihy, periodika, články z regionálního tisku a speciální druhy dokumentů (hudebniny, audio CD, video DVD, drobné tisky, rukopisy, mapy, exlibris, grafické listy, ...).


Aktuální stav elektronického katalogu: (stav k: 07.07.2024)Chybí Vám v naší knihovně některé publikace? Nenašli jste požadovaný dokument?

Pošlete nám tip na jejich zakoupení. Pokusíme se je získat ...Nevíte se rady? Neumíte pracovat s online katalogem, čtenářským kontem ... Podívejte se do návodů.

Využít můzete také praktického semináře "SEZNAMOVACÍ STŘEDY". Koná se každou první středu v měsíci v budově na Lidická 1, počítačová učebna 2. patro. Vstup zdarma. Info na

Seznam knih a časopisů zničených v Jihočeské vědecké knihovně při povodních v srpnu 2002.


obalkyknih.cz

Náš katalog využívá služeb projektu obalkyknih.cz (od roku 2013 projekt spravuje naše knihovna).

Katalog je přístupný také přes protokol Z39.50. Pro více informací prosím kontaktujte správce sítě na .Poslední změna stránky: 29.09.2017 v 14.45
 

Doporučujeme z našeho fondu

Zobrazit v katalogu.  
 
Půjčte si elektronické verze nejnovějších českých titulů. Nabízíme více než 17315 titulů. Zobrazit v katalogu.  
 
Půjčte si domů Vaše oblíbené hudební tituly. Nabízíme více než 16055 titulů. Zobrazit v katalogu.  
 
Půjčte si Váš oblíbený film. Nabízíme více než 3509 titulů. Zobrazit v katalogu.  
 
Navštivte oddělení periodik na Lidické 1. Můžete si přečíst přes 22329 titulů. Zobrazit v katalogu.  
 
Digitální archiv periodik, monografií, map ... obsahuje přes 65033 titulů. Zobrazit digitální archiv.  
 
Zahrajte si doma společenské hry - půjčíme Vám je. Nabízíme více než 1306 her. Zobrazit v katalogu.