EN . .
knihovna
knihovna
knihovna
knihovna
knihovna
knihovna
knihovna
knihovna
knihovna
knihovna
4
Rychlá volba:    Digitální knihovna    Online databáze    Poprvé v knihovně    Ceník    Novinky ve fondu    Odkazy    Přístavba knihovny   

Aktuálně

 
 

Výdejní okna v provozu do 23. dubna

V souladu s doporučením ministerstva kultury zůstává knihovna podle rozhodnutí zřizovatele, Jihočeského kraje, i nadále otevřena pouze v režimu výdeje a vracení absenčních výpůjček. Služby budeme poskytovat stejným způsobem jako doposud, tedy přes "výdejní okénka".
Otevření interiérů všech našich půjčoven předpokládáme od pondělí 26.4.2021, samozřejmě v závislosti na vývoji epidemie a platných opatření.Knihovna je otevřena v režimu výdejních oken – VÝDEJNÍ OKNA jsou otevřena na všech provozech. Knihovna půjčuje pouze knihy a dokumenty (hry, CD atp.), které si čtenář předem objednal přes on-line knihovní katalog.
Lidická a Na Sadech (dětské i dospělé oddělení): PO/ÚT/ST/ČT/PÁ 9:00 – 13:00 a 14:00 – 18:00
Pobočky Čtyři Dvory, Vltava, Suché Vrbné a Rožnov: PO/ST/PÁ od 11.00-17.00

Čtenáři budou do odvolání v knihovně obslouženi pouze u výdejního okna. Umožněno je vracení a výdej. Vstup do knihovny umožněn není.Služby knihovny v době jejího mimořádného provozu – výpůjčky, rezervace, žádanky, upomínky, prodloužení průkazu, nová registrace.

Vracení knih – knihy lze vracet u "výdejních oken" a do biblioboxu u knihovny Na Sadech 27 a Lidické. Výjimku tvoří dokumenty označené nápisem „Nevracet do biblioboxu“.


Pro uživatele zvukové knihovny (nevidomí a slabozrací čtenáři) - pokud máte nějaké požadavky na výpůjčky, kontaktujte nás prosím e-mailem (hudebni@cbvk.cz) nebo telefonicky (386 111 216), připravíme pro Vás výpůjčku audioknih na CD nebo zvukových nahrávek na flash disku podle Vašeho výběru. Před vyzvednutím nás, prosím, kontaktujte.

 

Doporučujeme z našeho fondu

Zobrazit v katalogu.  
 
Půjčte si elektronické verze nejnovějších českých titulů. Nabízíme více než 12047 titulů. Zobrazit v katalogu.  
 
Půjčte si domů Vaše oblíbené hudební tituly. Nabízíme více než 13738 titulů. Zobrazit v katalogu.  
 
Půjčte si Váš oblíbený film. Nabízíme více než 2804 titulů. Zobrazit v katalogu.  
 
Navštivte oddělení periodik na Lidické 1. Můžete si přečíst přes 22287 titulů. Zobrazit v katalogu.  
 
Digitální archiv periodik, monografií, map ... obsahuje přes 59179 titulů. Zobrazit digitální archiv.  
 
Zahrajte si doma společenské hry - půjčíme Vám je. Nabízíme více než 812 her. Zobrazit v katalogu.